Louisiana

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Louisiana

Nieruchomość na sprzedaż w Lousiana

Graniczy z Teksasem, Arkansas, Mississippi, a na południu jest zmyty przez Zatokę Meksykańską.

Luizjana znana jest z kilku pseudonimów: Państwo Pelikan (oficjalne), The Bayou State, Child of the Mississippi, The Creole State, Sportsman's Paradise, The Sugar State and The Boot. Wschodnią granicą jest rzeka Missisipi, a Zatoka Meksykańska - południe. Punkt widzenia jest 25. w Stanach Zjednoczonych, wzrósł o 0,47% w pierwszej połowie 2016 r., A prognozy wzrostu zakładają stały wzrost o 1,8% do 2020 r.

Kiedy ludzie myślą o Luizjanie, myślą o Nowym Orleanie, miasto jest większe i bardziej nowoczesne niż cały świat. Jest to wyjątkowe i ekscentryczne miasto o niespotykanej dotąd temperaturze topnienia, o silnych wpływach hiszpańskich i francuskich. To dziwne, ale interesujące miejsce, w którym szukam nieruchomości na sprzedaż w Lousianie.

Każdego roku ponad milion gości przybywa do "Crescent City", aby wziąć udział w bujnych uroczystościach, które prowadzą do Mardi Gras (Fat Tuesday), partii państwowej w ośmiu parafiach Luizjany.

Dzięki tej światowej sławy imprezie, oprócz New Orleans Jazz Festival i całorocznej miłości i muzyki na żywo w zabytkowej dzielnicy, jest to jedna z najważniejszych atrakcji w Stanach Zjednoczonych.

Budynki w Nowym Orleanie należą do najdroższych w Luizjanie, daleko od porównywalnych do najdroższych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

Nowy Orlean to także miasto artystów. Nowy Orlean ma więcej artystów, projektantów i ludzi pracujących w mediach niż 90% społeczności w Ameryce.

Wciąż dziś nie można mówić o Luizjanie, wspominając o huraganie Katrina, który w 2005 r. Zabił ponad 1500 osób w tym stanie, powodując ponad 108 miliardów dolarów szkód majątkowych na poziomie regionalnym i przesiedlonych około dwóch milionów ludzi w Luizjanie.

Z 63% wniosków o utratę własności ze względu na Katrina, lokalnych i państwowych urzędników próbowali odbudować dzielnice i miasta po jednym domu na raz. Podczas gdy niektóre obszary Luizjany zostały mocno uderzone i zalane, szczególnie Dziewiąty Okręg w Nowym Orleanie, inne zostały oszczędzone. Przebudowa oznaczała nie tylko powrót turystów, ale także mieszkańców Luizjany i rynku nieruchomości. Stan stał się jednym z najlepszych miejsc na sprzedaż nieruchomości w Luizjanie.

Baton Rouge, stolica stanu i drugie co do wielkości miasto, nie ucierpiała poważnie, ale została dotknięta huraganem. Wielu przesiedleńców z Nowego Orleanu i innych nadmorskich społeczności wyemigrowało do Baton Rouge, 80 mil na północny zachód od Nowego Orleanu, wywierając presję na miejskie służby, szkoły i rząd. W dniach i tygodniach następujących bezpośrednio po Katrinie populacja Baton Rouge wzrosła ponad dwukrotnie.

W ten sposób nieruchomość na sprzedaż w Luizjanie jest tańsza.

Biorąc pod uwagę klimat subtropikalny państwa, małe miasteczka Luizjany sprzedawane przez państwo są świetnymi miejscami dla emerytów. Niektóre z tych miast to Lake Charles, miasto portowe z branżą hazardową; siedziba Czerwonej Rzeki i duży park przemysłowy pełen firm technologicznych; i Monroe, stary bawełniany port nad rzeką Ouachita, który dał początek Delta Airlines.

  •  
    Przeprowadzka do Nowego Orleanu: wszystko, co musisz wiedzieć o Luizjanie

    Ameryka w swojej wielkości i ogromie również przedstawia liczne różnice między poszczególnymi państwami członkowskimi, które ją tworzą. Niezależnie od tego, czy na północy, czy na południu kontynentu amerykańskiego znajduje się miejsce, do którego marzysz, aby odwiedzić i gdzie kupić nieruchomość, m ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 30695

Sprzedaż Posiadłość, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

5,309,618.22PLN
Sprzedaż
Posiadłość

538.47 m²
Położony na cały blok miasta w trzecim najstarszym mieście w Luizjanie, w tym nieruchomości przypomina odwiedzającym Tara, majestatyczny plantacji dom...
Cod. 9477

Sprzedaż 3 sypialnie, Louisiana, New Orleans, New Orleans, New Orleans

2,143,512.54PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

150 m²
SHORT SALE!
UNAVAILABLE
Cod. 6558

Sprzedaż Kemping, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

1,376,567.69PLN
Sprzedaż
Kemping

1800 m²
domku w pobliżu rzeki, spokojnej okolicy, posiada dwa stawy i domu przez rzekę.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB